Rejestracja na wydarzenie

Dane osobowe

Prosimy o wybranie jednego panelu edukacyjno-warsztatowego i po jednym warsztacie w każdej z kolejnych dwóch tur warsztatów

Przygotowaliśmy dla Państwa 4 panele edukacyjno-warsztatowe, podczas których eksperci Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego odpowiedzą na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania dotyczące 4 różnych schorzeń sercowo-naczyniowych. Następnie zapraszamy do wyboru 2 warsztatów, po jednym w każdej turze. Ilość miejsc na panelach i warsztatach jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj! Zarejestruj sie juz dziś na interesujący Cię panel lub warsztat.

Dobrowolne zgody

Prosimy o zaznaczenie wybranego pola poprzez wstawienie znaku „X”. Zaznaczenie pola TAK oznacza udzielenie zgody. Brak zaznaczenia jakiegokolwiek pola bądź zaznaczenie pola NIE oznacza nieudzielenie zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być bezpłatnie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – imienia, nazwiska, adresu e-mailowego w celach marketingowych przez Organizatora (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne), w tym na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych w postaci newslettera w szczególności o kolejnych edycjach Forum, nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach w związku z kolejnymi edycjami Forum drogą elektroniczną na mój adres e-mailowy zgodnie z zasadami określonymi w Klauzuli informacyjnej Organizatora, które przyjmuję do wiadomości.

Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mam prawo do wniesienia sprzeciwu (wycofania zgody) wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym.

Rejestracja telefoniczna

Zapraszamy również do rejestracji telefonicznej, która jest czynna w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 10:00 - 19:00 pod numerem telefonu +32 442 02 02.

Dokonując rejestracji telefonicznej, uczestnik zostanie poinformowany o konieczności zapoznania się z Regulaminem rejestracji i akceptacji jego treści oraz przyjęcie do wiadomości treści klauzuli informacyjnej organizatora znajdujących się na stronie internetowej Forum sercepacjenta.pl. Zapoznanie się z regulaminem i klauzulami jest warunkiem skutecznej rejestracji.

 

UCZESTNICTWO W FORUM SERCE PACJENTA JEST BEZPŁATNE PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI ELEKTRONICZNEJ LUB TELEFONICZNEJ.

MOŻLIWA JEST RÓWNIEŻ REJESTRACJA W DNIU WYDARZENIA W HOLU RECEPCJI  BEZ GWARANCJI WYBORU WARSZTATÓW.

OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ I ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE NA WYBRANYCH WARSZTATACH