Szanowni Państwo!

 

Serdecznie dziękujemy za udziału w drugiej edycji Forum Serce Pacjenta, które odbyło się w dniach 14-18 września 2020 r.

Zmianom uległa forma naszego spotkania, jednak idea Forum pozostała wciąż taka sama - nieustanne przeświadczenie środowiska kardiologicznego, że jedynie poprzez podejmowanie aktywnych działań w postaci inicjowania współpracy lekarzy i pacjentów można realnie zwiększać świadomość pacjentów na temat: terapii farmakologicznych i niefarmakologicznych, nieinwazyjnych metod leczenia, modyfikacji dotychczasowego stylu życia i konsekwentnego przestrzegania zaleceń lekarskich.

Przez pięć dni nasi eksperci czekali na Państwa i Państwa pytania, by edukować i rozwiewać wątpliwości z zakresu wad serca, nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, arytmii czy niewydolności serca. Efektem tych spotkań i zaangażowania zarówno po stronie zarówno lekarzy, jak i pacjentów jest niezwykle wartościowy i bogaty materiał wideo. Zachęcamy, by wracali Państwo do tych rozmów i polecali je wszystkim tym, którzy nie mogli brać udziału w sesjach „na żywo”.

prof. dr hab. Ewa Straburzyńska-Migaj
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Wspierają nas

Patronat Honorowy
Partner
Patroni Medialni

Zobacz wirtualne stoiska z materiałami edukacyjnymi
naszych Partnerów
(kliknij w logotyp)

WIRTUALNE STOISKA - III FORUM SERCE PACJENTA 2021